با وجود به روزرسانی مداوم قیمت ها در سایت ، لطفا پیش از تکمیل سفارشات کالای دیجیتال و مبلمان اداری ، قیمت نهایی را از کارشناسان پونز استعلام بگیرید. شماره تماس: 02155586808

#کودک_کار_آخر_هفته_شاد

فروشگاه اینترنتی پونز مبتکر و حامی کمپین  #کودک_کار_آخر_هفته_شادآمارهای وحشتناک از تعداد کودکان کار در ایران تکان دهنده است . آمار ها حکایت از وجود حداقل یک و نیم میلیون کودک کار در ایران هست . سازمان های دولتی ، خیریه ها و نهاد های مردم نهاد تلاش گسترده ای را در جهت حذف و یا حداقل کاهش تعداد کودکان کار به انجام میرسانند  . متاسفانه فرهنگ جامعه و شرایط اقتصادی نه تنها کمکی به کاهش آمار ها نمی نماید بلکه هر سال شاهد افزایش تعداد کودکان معصوم در جامعه خشن اقتصادی ایران هستیم بطوریکه آخرین اخبار غیر رسمی حکایت از تشکیل بیش از 4 تا 5 درصد از نیروی کار جامعه ایران توسط کودکان کار می باشد.
با توجه به دشواری تغییر سبک زندگی خانواده های سرپرست این کودکان و همچنین هزینه های سرسام آور تعداد اندکی از این کودکان شانس تغییر شرایط زندگی خود را پیدا می کنند .
چاره چیست ؟
می توان بی تفاوت و با چشمان بسته از کنارشان گذشت و یا اینکه ...
فروشگاه اینترنتی پونز در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خودبنیانگذار و مجری  کمپین #کودک_کار_آخر_هفته_شاد می باشد . در این کمپین تلاش میکنیم تا با ساختن آخر هفته ای شاد برای کودکان ، تحمل رنج هفته ای طاقت فرسا را برای شان راحت تر نماییم .


مهمترین اتفاقات در برنامه #کودک_کار_آخر_هفته_شاد


 - تعطیلی کار حداقل برای یک روز

- شرکت در اردوهای تفریحی یک روزه

-صرف دو  وعده غذای گرم 

-دریافت یک هدیه 


بخشی از هر خرید شما در پونز برای این کمپین و گسترش آن هزینه خواهد شد و اطلاعات آن از طریق شبکه های اجتماعی پونز به اطلاع خواهد رسید . به جهت حفظ کرامتانسانی کودکان از انتشار اطلاعات کامل شناسایی شان خودداری می گردد و کودکان تنها با نام کوچک شناخته می شوند همچنین از نشر تصاویر قابل شناسایی به شدت پرهیز می شود و تنها صدا و تصاویر باز از ایشان ارسال می گردد .
خیلی مهم : لطفا شما با نشر و توضیح این کمپین دیگران را هم آگاه نمایید .
بامید روزی که تنها دغدغه کودکان  جهان بازی و بازی و بازی باشد .
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.