صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی

Manager's chair


صندلی اداری و مدیریتی
 
امروزه با آمدن مبلمان های ادرای و صندلی های اداری جدید در نوع ها و رنگ های مختلف در واقع دید و انتخاب خریدار را بازتر کرده اما صندلی اداری باید راحت باشند، مبلمان اداری نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی و راحتی کارمندان دارند، باید ساعت های متوالی طولانی پشت میز کار خود بنشینند.
در انتخاب صندلی اداری باید با توجه به فیزیک افراد تهیه و قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد.
در صندلی های اداری به منظور مراقبت از کمر و ستون فقرات باید ارتفاع و عمق صندلی مورد توجه قرار گیرد به همین دلیل ارتفاع صندلی باید قابل تنظیم باشد.
یک صندلی مناسب، صندلی است که تکیه گاه راحت و مطمئن برای بدن باشد و باید مناسب نوع وظیفه کارمند صندلی راحت باشد، باید گردن و کمر را کامل پوشش دهد و از کمر، سر و شانه حفاظت کند و تکیه گاه مناسبی برای ستون فقرات باشد.
شما با انتخاب مبلمان اداری غیر استاندارد، کارمندان را مجبور می سازید که بیش از حد خم شوند و در قسمت جلوی صندلی بنشینند که باعث درد و ناراحتی کارمندان در ناحیه کمر و گردن و در مدت طولانی باعث دیسک کمر می شود.
خستگی، درد و گرفتگی عضلات گردن، درد مفاضل زانو و آرنج، خستگی شانه ها، گودی کمر، درد ستون فقرات، کمر درد و از بین رفتن تناسب اندام همه به دلیل غیر استاندارد بودن صندلی و یا بد نشستن بر روی صندلی اداری می باشد.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

صندلی, مدیریتی, اداری
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.