حقوق و قوانین

حقوق و قوانین :

 

استفاده شما از وب سایت پونز به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

 

1. خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از  اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیك در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این كار لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت پونز برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

 

2. اطلاعات موجود در سایت پونز از منابع معتبر و مرتبط و نیز شركت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در سایت پونز در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت پونز مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سایت پونز به طور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را به روز خواهد كرد.

 

3. كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور كامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش كاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

4. پونز برای پیشرفت و تامین هزینه های جاری سایت، از نمایش آگهی های تبلیغاتی استفاده می کند که چگونگی و حدود آن توسط پونز تعیین خواهد شد.

 

5. شما به سایت پونز اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایت پونز می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت پونز به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

 

6. سایت پونز ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل پونز نیستند و سایت پونز هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت پونز این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى كه در آگهی ها یا صفحات سایت پونز لینک می شوند توسط افرادی خارج از پونز اداره می شوند، لذا سایت پونز نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت پونز باشد، خود برعهده خواهید داشت.

 

7. وب سایت پونز هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت پونز تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات كامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

8. سایت پونز اطمینان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نمی کند. سایت پونز این اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرویس ها و گرافیک را بدون هر گونه قید یا تضمین «آنگونه که هست» ارائه می کند. وب سایت پونز تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از سایت پونز یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.

 

9. این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت پونز خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

 

10. سایت پونز ممکن است دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و  سرویس های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویسهای جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیامهایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

 

11. وب سایت پونز الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود وب سایت پونز این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور  و هرگونه ورودی نامناسب را حذف نماید.

 

12. ما ممكن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های سایت پونز هر از گاهی روزآمد خواهد شد. در این صورت تاریخ مندرج در بالای این صفحه منعکس کننده آخرین زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.

تبصره : کلیه سفارشات ثبت شده در تاریخ 27 اسفند سال جاری تا 14 فروردین سال بعد در روز 15 فروردین ماه سال بعد ارسال میگردند.

 

13. ارسال سفارشات رایگان در بازه های زمانی 24 تا 72 ساعته ارسال می گردد در ضمن برای سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل و یا بعد از ساعت 14 روزهای عادی و بصورت ارسال سریع و کمتر از 8 ساعت و به دلیل تعطیلی انبار پونز در ساعت 16 این سفارشات در فردای ثبت سفارش ارسال می گردند . با این حال خریدار می تواند تا قبل از ارسال سفارش به انبار درخواست خود را به صورت کتبی لغو نماید. بدیهی است پروسه تسویه حساب مالی با ایشان بعد از فسخ درخواست از 7 تا 10 روز کاری زمان خواهد برد و از این حیث حق هیچگونه اعتراضی برای خریدار ممکن نمی باشد.

تبصره : دریافت کالا توسط مشتری به منزله قبول شرایط کالا بوده و چنانچه به هر علت خریدار تمایل به ارجاع کالای خریداری شده را داشته باشد باید مطابق با رویه های بازگرداندن کالا ابتدا فرم استرداد را پر کرده و شخصا و یا توسط نماینده قانونی خود کالا را به درب انبار پونز تحویل دهد. بدیهی است پروسه تایید کالای مرجوعی و انتقال وجه زمانی بین 1 تا 10 روز کاری خواهد بود و از این حیث حق هیچگونه اعتراضی برای خریدار ممکن نمی باشد.

تبصره : قانون برگشت کالا در 7 روز فقط شامل لوازم غیر قابل مصرف بوده و کالاهای دیجیتال و مبلمان اداری شامل این قانون نمی باشند . همچنین در صورت باز شدن بسته بندی و یا اشتباه در سفارش این قانون قابلیت اجرا نخواهد داشت.

تبصره : در صورتیکه به هر علت فروشگاه اینترنتی پونز نتواند کالای خریداری شده توسط خریدار را تامین نماید ، یا با وی بر اساس قیمت های جدید به توافق نرسد ، سفارش لغو گردیده و در صورت تسویه حساب خریدار از طریق درگاه های بانکی قبل از تحویل کالا فقط وجه پرداختی به وی مسترد می گردد و خریدار در این زمینه حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت .

14.کلیه محتویات سایت پونز شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به سایت پونز می باشد.

15. خریدار باتیک زدن گزینه موافقت با شرایط خرید در صفحه تسویه حساب و  قبل از نهایی کردن سفارش می پذیرد که تمام بندهای این حقوق و قوانین را در شرایط عادی ، به دقت و کامل مطالعه نموده و با آن موافق می باشد.

 

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

 

پونز به اطلاعات مخفى یا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سایت استفاده می كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می كند.

 

پونز متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت نماید. در واقع با استفاده از سایت پونز، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

 

جمع آوری اطلاعات شخصی شما

وب سایت پونز اقدام به دریافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خرید كالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگی قبلی تحویل دهد. همچنین سایت پونز مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شما می باشد و به طور خودکار توسط سایت پونز ثبت می شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط سایت پونز برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

استفاده از اطلاعات شخصی شما

سایت پونز از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد سایت و تامین سرویسهایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. سایت پونز همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های  جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.

سایت پونز فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و كالا ممکن است گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات منحصر بفرد شما (ایمیل، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی شود.

 

سایت پونز صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

استفاده از کوکی ها

سایت پونز از کوکی استفاده می کند تا به شما برای شخصی سازی استفاده از سایت و بهبود سرویس ها کمک کند. کوکی یک فایل متنی محتوی یک سری داده است که توسط یک صفحه وب  بر روی دیسک شما قرار داده می شود.  از کوکی ها برای اجرای برنامه یا ویروسی کردن کامپیوتر نمی توان استفاده کرد. کوکی ها به طور منحصر بفرد به شما اختصاص داده می شوند و فقط توسط وب سایتی که کوکی را به شما داده باشد قابل خواندن هستند.

یکی از اهداف اصلی کوکی ها فراهم کردن امکان ویژه برای شما جهت صرفه جویی در وقت است. وظیفه کوکی این است که به وب سرور اطلاع دهد که شما مجددا از یک صفحه خاص بازدید می کنید. به عنوان مثال، اگر شما از امکان شخصی سازی صفحات سایت پونز استفاده کنید یا به عنوان یک عضو در سایت یا سرویس های آن ثبت نام نمائید، کوکی می تواند به شما کمک کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاصی از شما بدون اینکه لازم باشد هر دفعه آنها را وارد کنید در دسترس باشد. این امر فرایندهای  تکراری ورود اطلاعات را از قبیل شناسه کاربری ساده می کند. وقتی شما به سایت پونز برگردید، اطلاعاتی که قبلا وارد کرده اید در دسترس بوده و شما می توانید به راحتی از ویژگی های خصوصی سازی شده سرویس های سایت بهره مند شوید.

 

شما این توانایی را دارید که کوکی را قبول یا رد کنید. بیشتر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی را می پذیرند اما معمولا این امکان وجود دارد که تنظیمات پیش فرض مرورگر خود را تغییر دهید تا از قبول کوکی امتناع ورزد. در این صورت، ممکن است قادر نباشید از همه امکانات پویا و قابلیت های سرویس های سایت پونز  و سایت های دیگر بهره مند شوید.

 

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.punez.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم.

وب سایت پونز هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.punez.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.

 © کلیه حقوق محفوظ است.   1387 هجری خورشیدی


whatsapp punez
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.