برد شیشه ای ( کالربرد )

برد شیشه ای ( کالربرد )

برد شیشه ای ( کالربرد ) 

بردهای نوشتاری شیشه ای که خاصیت جذب مغناطیس دارند برای اولین بار به بازار ایران به عنوان محصولی ویژه عرضه می گردند و این امر، تحولی از لحاظ رنگ، زیبایی و کارایی در بردهای نوشتاری ایجاد خواهد کرد.

از طرفی اثبات شده است که با رنگ ها و طرحهای متنوع در محیطهای آموزشی جذابیت برای یادگیری و جلب تمرکز افراد به میزان زیادی افزایش خواهد داشت.

استفاده از بردها  به تسریع فرآیند یادگیری و تفهیم هرچه بهتر کمک میکند. لذا این صفحه نوشتاری می تواند به عنوان یک ابزار پرمصرف در مراکز آموزشی، ادارات، منازل و هر مکانی که نیاز به نوشتن باشد مورد استفاده قرار گیرد. ارائه مطالب و دروس آموزشی توسط این نوع بردها نسبت به سیستم های سنتی و قدیمی، سطح فراگیری دانش آموزان و جذابیت محیط آموزشی را به نحو چشمگیری افزایش میدهد.

این بردها در واقع نوعی تابلو نوشتاری هستند که قابلیت جذب هرگونه شیء مغناطیس در تمام صفحه را دارا می باشند. صفحه این برد از شیشه ایمنی یا در اصطلاح سکوریت تهیه شده که میزان انعکاس نور آن نسبت به شیشه ها و سایر تابلوهای آموزشی به میزان قابل توجهی کمتر میباشد. لازم به ذکر این نکته میباشد که برد مذکور صرفاً یک تابلو برای نوشتن نمیباشد. قابلیت جذب اشیا مغناطیس درتمامی سطح این برد، آن را تبدیل به یک تابلو آموزشی منحصر به فرد نموده است که میتوان ادوات و ضمائم مغناطیسی را به آن متصل ساخت. برای نمونه میتوان نقشه های جغرافیایی، جداول، پوستر، نمودار و انواع کاغذ برای یادداشت و... را به آن متصل کرد. این اتصال از طریق نوع خاصی از آهنربای قدرتمند که مختص این نوع برد است، برقرار میگردد

همچنین چنانچه در محیطی نیاز به همکاری تیمی و برنامه ریزی مدون باشد، محصولات مختلفی برای برنامه ریزی ماهیانه و هفتگی تولید گردیده است


نمایش:
مرتب کردن براساس:

برد شیشه ای ( کالر برد ) سایز 100*200

برد شیشه ای ( کالر برد )  سایز 100*200بردهای نوشتاری شیشه ای که خاصیت جذب مغناطیس دارند برای او..

8,380,000ریال

برد شیشه ای ( کالر برد ) سایز 70*90

برد شیشه ای ( کالر برد )  سایز 70*90بردهای نوشتاری شیشه ای که خاصیت جذب مغناطیس دارند برای اولی..

3,270,000ریال

برد شیشه ای ( کالر برد ) سایز 90*150

برد شیشه ای ( کالر برد )  سایز 90*150بردهای نوشتاری شیشه ای که خاصیت جذب مغناطیس دارند برای اول..

6,550,000ریال

برد شیشه ای ( کالر برد ) سایز 120*80

برد شیشه ای ( کالر برد )  سایز 120*80بردهای نوشتاری شیشه ای که خاصیت جذب مغناطیس دارند برای اول..

پیش سفارش

whatsapp punez
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.